top of page

O nás

Od roku 1997 to "táhneme" spolu. A protože nám to klape v soukromí, přenesli jsme to i do pracovní sféry. Od svatby v roce 2004 jsme bydleli v malém bytě, po narození dětí Šimona a Radky jsme koupili větší byt. A před pár lety jsme si pořídili rodinný dům, který jsme zrekonstruovali. Sami jsme si tedy realitní praxi vyzkoušeli na sobě :-)

IMG_9747_edited.jpg

Pavel Jílek

Jsem rodák z Lysé nad Labem a stále zde bydlím. Odmala jsem rodičům pomáhal se stavbou domu. Vystudoval jsem nymburské gymnázium a poté Vysokou školu ekonomickou v Praze. V Praze jsem pak 11 let pracoval, nejprve jako ekonomický analytik, poté ve finančním poradenství jako investiční analytik a výkonný ředitel firmy s celorepublikovou působností a nakonec ve společnosti zabývající se mezinárodním daňovým plánováním jako projektový a marketingový manažer. Pak mne to táhlo zpět do regionu, abych mohl být blízko rodině (již 4 členné). Náhoda tomu chtěla, abych bez většího váhání přijal nabídku stát se realitním makléřem v místní realitní kanceláři Mireas, které má v Lysé nad Labem sídlo od r. 2005.

 

Ve volném čase si jdu nejraději zaběhat do lesa nebo projet po okolí na kole. Od r. 1998 se s malými přestávkami věnuji sborovému zpívání a od 2020 zpívám v rámci 4 členné pěvecké skupiny VokaLys vystupující převážně bez hudebního doprovodu. Rád se věnuji práci na zahradě, zábavě a práci se svými dětmi. Již několik let jezdím s dětmi na skautský tábor jako "sportovní a hudební vedoucí". Dovolené mám nejraději v zimě na běžkách a v létě kdekoli v přírodě.

Klára Jílková

Pocházím z Nymburka a od roku 2002 bydlím v Lysé nad Labem. Po absolvování gymnázia v Nymburce jsem vystudovala Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze. 15 let jsem pak pracovala ve farmacii a dojížděla za prací do Prahy.

 

Když jsem na začátku roku 2020 hledala novou profesní cestu, přidala jsem se k manželovi a firmě Mireas a začala pracovat v oblasti realitního zprostředkování. Mireas považuji za velmi dobře fungující lokální firmu, ke které mám dlouholetou důvěru, takže rozhodování nebylo vůbec těžké. S chutí a energií jsem se pustila do nového a zajímavého oboru. Začátky nebývají jednoduché, ale mně je hodně usnadnil manžel i ostatní kolegové. Zanedlouho jsem složila zkoušku odborné způsobilosti realitního zprostředkovatele a zapsala jsem se do mapy certifikovaných realitních makléřů.

Bydlíme s manželem a našimi 2 dětmi v domě v Lysé nad Labem.

Rádi trávíme čas na naší zahradě, rádi sportujeme (běh, kolo, lyže), zpíváme nebo cestujeme za hezkou přírodou.

Pracujeme intenzivně a stejně tak i odpočíváme :-)

Nejsme stroje, a tak si naše těla i mysl musí pravidelně odpočinout, zrelaxovat. Pobyt na čerstvém vzduchu, čtení zajímavé knihy a fyzická aktivita (ať už sportovní či pracovní) nás vždy bezvadně zregeneruje. A muzicírování s rodinou vždy báječně povznese.

S čím vším vám rádi pomůžeme?

bottom of page