top of page

Proč prodat nemovitost s námi?

Zeptejte se našich klientů, jak byli spokojeni - někteří o tom napsali, viz. Reference. Do spolupráce s klienty vkládáme zejména lidský přístup, naše zkušenosti, tým našich spolupracovníků a hlavně naše osoby. Ve dvou toho zvládneme více, za kratší čas a můžeme se zastoupit.

1104-512.png

Vzájemná důvěra je základem spolupráce

12413502551547544983-512.png

Vaše spokojenost je naším cílem

138-512.png

Náš standard je jinde nadstandardem

4402.png

Co řekneme, to platí!

Profi fotky pomohou prodat

Kvalitní fotografie jsou spolu s popisem nemovitosti stále základem inzerátu. Toho jsme si dobře vědomi a na fotografiích, které dokáží zaujmout a ukázat nemovitost v nejlepším světle, si dáváme záležet.

Modern House
Profesionální zařízení Camera

Video prohlídka nemovitosti

Aby měl zájemce ještě o něco lepší představu o nemovitosti, lze do inzerátu kromě fotek přidat i videozáznam. Jedná se vlastně o virtuální prohlídku, která sice nenahradí osobní návštěvu nemovitosti, ale může zájemci pomoci udělat si velmi dobrý obrázek již předem.

Záběry z ptačí perspektivy dronem

Při koupi nemovitosti je samozřejmě důležité i její okolí. Zachytit umístění nemovitosti v dané lokalitě umožňuje dron. Fotografie nebo videozáznamy pořízené z dronu jsou velmi atraktivní a dokážou zájemce zaujmout a vyzvat k prohlídce nemovitosti.

Drone nad oceánem
Dron.JPG
Image by Sven Mieke

Plánky nemovitosti pro lepší přehlednost

Pro lepší prostorovou představu o uspořádání domu nebo bytu vytváříme 2D a 3D schémata. Prostory jsou nejprve zaměřeny digitálním metrem a poté je nemovitost zakreslena včetně dveří, oken a základního příslušenství.

3D skenování nemovitosti

Mezi nejmodernější novinky v propagaci nemovitostí patří 3D skenování (Matterport). Jeho výsledkem je záznam, který zájemci umožňuje virtuálně procházet nemovitostí. Obzvlášť efektivní a efektní je při skenování vícepodlažních objektů.

Image by HausPhotoMedia.com
Image by Sven Mieke
HS foto.jpg

Home staging

Při pohledu na prázdné místnosti není snadné si představit své budoucí útulné bydlení. V tomto ohledu dobře funguje home staging. Spočívá v použití zařizovacích předmětů nebo dekorací a naaranžování interiéru, což zájemci usnadní představit si byt nebo dům v zabydleném stavu. Nemovitost se tak stává atraktivnější a její prodej snazší. 

Image by Ben Kolde
angryimg.png

Nechte svoji nemovitost prodat profesionály!

Ušetříte čas - opravdu mraky času! :-), peníze a hlavně nervy. Díky naší dlouholeté praxi víme, jak získat za vaši nemovitost co nejvíce peněz v požadovaném čase.
Obraťte se na nás!

Pavel-Jilek.png

Pavel Jílek

pavel.jilek@mireas.cz

+420 773 588 314

klara-jilkova.png

Klára Jílková

klara.jilkova@mireas.cz

+420 725 348 329‬

Nebo nám napište přes

kontaktní formulář

Kotva 1
bottom of page