Reference

Znáte to, sám se člověk hodnotí těžko... A tak pravidelně žádáme naše klienty, aby sami napsali, jak jim spolupráce s námi vyhovovala a čeho si na ní nejvíce cení.

A někteří hodnotí ne jen jednou a to je pak pro nás opravdu velká radost z dobře vykonané práce.

 

Reference na spolupráci s Pavlem

Pro pomoc při plánovaném pořízení bytu nám byla doporučena RK Mireas s r.o. a konkrétně makléř Ing. Jílek. S podobnou akcí jsem dosud neměl zkušenost a tak jsem se pochopitelně trochu obával. Jednání Ing. Jílka bylo vždy profesionální a při tom velmi citlivé. Celou akci jsme především díky Ing. Jílkovi zvládli zcela hladce během 2 týdnů. Velmi rád proto RK Mireas a zvláště Ing. Jílka doporučím.

MUDr. Josef Dalecký

Prodej bytu v Lysé nad Labem

Prodej nemovitosti, tak jak to bylo v našem případě, jsme nakonec po společné dohodě v rodině svěřili místní realitní kanceláři Mireas. Domluvili jsme se na spolupráci s Ing. Pavlem Jílkem. Ujal se celého procesu prodeje s velkým přehledem a nekončícím pracovním nasazením. Pavle, svou práci děláte výborně a máte jí rád a teď víme, že "naše" nemovitost je ve správných rukou. Chceme Vám za vše ještě jednou upřímně poděkovat. Ať se Vám daří a i celé společnosti Mireas.

J. Majdlochová 

Prodej domu v Milovicích

Díky kvalitním službám realitního makléře pana Ing. Pavla Jílka jsem zdárně prodal již dvě nemovitosti. Oceňuji především jeho aktivní a individuální přístup ke klientům i případným zájemcům o koupi nemovitosti, vynikající komunikační dovednosti a samozřejmě spolehlivé a čestné jednání. Vzhledem ke specializaci na středočeské reality byla společnost Mireas, s. r. o. a jmenovaný realitní makléř správnou volbou.

Mgr. Kamil Jelínek

Prodej bytů v Milovicích a v Lysé nad Labem

Pavla znám celkem dlouho a když jsem zvažoval pronajmout volné prostory, váhal jsem. Měl jsem pár negativních zkušeností řešit pracovní věci s kamarády, zvažoval jsem pronajmout to i bez realitní kanceláře. Pavel byl ale naprosto profesionální a zajistil veškerý servis – nafocení, prezentaci prostorů, smlouvy, komunikaci se zájemci i prohlídky. Já se o nic nemusel starat. Díky.

Martin Novák

Pronájem obchodních prostor 
v Lysé nad Labem

Velice děkujeme panu inženýrovi Jílkovi z RK MIREAS za odborné poradenství při prodeji bytu. Jeho pracovní nasazení je rychlé, má vysoce profesionální přístup, je spolehlivý. Prodej s jeho znalostmi a zkušenostmi probíhal bezproblémově. Osobní přístup k lidem je nadmíru citlivý a přátelský. Je to milý člověk. Jsme rádi, že jsme ho poznali. Vřele doporučujeme využít služeb p. Ing. Jílka z RK MIREAS.

Manželé Vajčnerovi

Prodej bytu v Milovicích

Rád bych poděkoval za práci panu Ing. Pavlovi Jílkovi, do našich tří nájemních bytů v Lysé a Milovicích vyhledává nájemníky a stará se o správu bytů. Rychlý, spolehlivý, co řekne to platí, vše na výbornou. Jestě jednou děkuji.

Daniel Špaček

Pronájem bytů v Lysé nad Labem a v Milovicích

 

Spolupracovala jsem s manželi Jílkovými, především s paní Jílkovou a  byla to nejlepší volba. Naprosto bezproblémová komunikace, férový a  lidský přístup, vše co bylo třeba ohledně prodeje bytu zařídit, pohotově vyřešeno. Pokud v budoucnu budu potřebovat realitní služby, znovu se ozvu. Moc doporučuji, maximální spokojenost!

Patricia Krausová

Prodej bytu v Praze

Moje již třetí zkušenost s realitní kanceláří Mireas opět, jak jinak, na výbornou. Tentokrát děkuji tandemu Klára a Pavel Jílkovi, za rychlý, profesionální a zároveň velmi lidský přístup při prodeji nemovitosti. Děkuji za vše a přeji mnoho dalších spokojených klientů.

Veronika Turoňová Matějková

Prodej chaty v Černých Voděradech

Reference na spolupráci s Klárou

Seriózní a vysoce profesionální jednání, spolehlivost v každém kroku a dokonalá péče o zákazníka - to je pro mě Mireas a paní ing. Jílková. Realitka s dobrou pověstí není jen reklamní slogan, je to fakt.

Zuzana Viktoriová

Pronájem bytu v Milovicích

Solidní partner musí provázet klienty v realitním prostředí bezpečně a přesvědčit je, že v jejich zájmu odvádí dobrou práci. To vše garantuje rodinný tandem manželů Ing. Kláry Jílkové a Ing. Pavla Jílka pod hlavičkou společnosti Mireas. Pokud uvažujete nyní nebo i výhledově o prodeji, koupi, pronájmu nebo správě své nemovitosti, mohu, na základě svých osobních zkušeností, doporučit spolupráci s tímto rodinným týmem.

Ing. Antonín Řehák

Pronájem bytu v Lysé nad Labem

Realitní kancelář jsme si vybrali na doporučení několika našich známých a udělali jsme dobře. Po celou dobu spolupráce byla jednání mezi prodávajícími a kupujícími dobře vedena, byla konstruktivní, vše bylo na čas. Realitní makléřka Klára Jílková byla vždy dobře připravena, dokázala zodpovědět všechny naše dotazy, byla k dispozici na telefonu i e-mailu. Hlídala všechny termíny, tiskla všechny potřebné smlouvy, upozorňovala s předstihem na to, co a kdy je potřebné zařídit. Díky tomu prodej naší nemovitosti proběhl bez komplikací a vzájemné shodě a pohodě. Vřele doporučuji spolupráci s těmito profesionály.

Jana Hámková

Prodej bytu v Milovicích

S makléři realitní kanceláře Mireas jsme měli již několikrát naprosto skvělou zkušenost. Naposledy s Klárou Jílkovou při prodeji našeho bytu. Profesionalita, vstřícnost, skvělá komunikace, férovost.

Markéta a Martin Kloubkovi

Prodej bytu v Milovicích

Přidejte se také k našim spokojeným klientům!

S tímto vám rádi pomůžeme: