top of page

Reference

Znáte to, sám se člověk hodnotí těžko... A tak pravidelně žádáme naše klienty, aby sami napsali, jak jim spolupráce s námi vyhovovala a čeho si na ní nejvíce cení.

A někteří hodnotí ne jen jednou a to je pak pro nás opravdu velká radost z dobře vykonané práce.

Kotva 1

Reference na spolupráci s Pavlem

Dovolte mi, abych zde vyzdvihl nesmírně vřelý a profesionální přístup Pavla Jílka, realitního makléře společnosti Mireas. Nákup, pronájem či prodej nemovitosti je pro každého vždy tak trochu stresující záležitost, kde člověk může čelit různým pocitům úzkosti či obavám. Proto je dobré, abyste v takovéto chvíli u sebe měli někoho, komu budete plně důvěřovat. Pavel Jílek vás totiž nikdy nezklame. Celým procesem vás bezpečně provede a bude vám trpělivě naslouchat. Zároveň zajistí vše potřebné z pohledu administrativních záležitostí (uzavření smluv apod.). Myslím si, že mnoho dalších kolegů z jeho branže by se od něj mohlo ledacos naučit. Ještě jednou mu tedy zde z celého srdce děkuji za poskytnuté služby.

Robert Grgurinovic 

Prodej a pronájem nemovitostí

Díky kvalitním službám realitního makléře pana Ing. Pavla Jílka jsem zdárně prodal již dvě nemovitosti. Oceňuji především jeho aktivní a individuální přístup ke klientům i případným zájemcům o koupi nemovitosti, vynikající komunikační dovednosti a samozřejmě spolehlivé a čestné jednání. Vzhledem ke specializaci na středočeské reality byla společnost Mireas, s. r. o. a jmenovaný realitní makléř správnou volbou.

Mgr. Kamil Jelínek

Prodej bytů v Milovicích a v Lysé nad Labem

Výborná spolupráce při prodeji domu. Pan Jílek má velmi vstřícný a ochotný přístup ke klientům. I díky jeho odborným radám prodej proběhl rychle. Moc děkujeme.

Helena Boučková

Prodej domu v Praze

Rád bych poděkoval za práci panu Ing. Pavlovi Jílkovi, do našich tří nájemních bytů v Lysé a Milovicích vyhledává nájemníky a stará se o správu bytů. Rychlý, spolehlivý, co řekne to platí, vše na výbornou. Jestě jednou děkuji.

Daniel Špaček

Pronájem bytů v Lysé nad Labem a v Milovicích

Pro pomoc při plánovaném pořízení bytu nám byla doporučena RK Mireas s r.o. a konkrétně makléř Ing. Jílek. S podobnou akcí jsem dosud neměl zkušenost a tak jsem se pochopitelně trochu obával. Jednání Ing. Jílka bylo vždy profesionální a při tom velmi citlivé. Celou akci jsme především díky Ing. Jílkovi zvládli zcela hladce během 2 týdnů. Velmi rád proto RK Mireas a zvláště Ing. Jílka doporučím.

MUDr. Josef Dalecký

Prodej bytu v Lysé nad Labem

Velice děkujeme panu inženýrovi Jílkovi z RK MIREAS za odborné poradenství při prodeji bytu. Jeho pracovní nasazení je rychlé, má vysoce profesionální přístup, je spolehlivý. Prodej s jeho znalostmi a zkušenostmi probíhal bezproblémově. Osobní přístup k lidem je nadmíru citlivý a přátelský. Je to milý člověk. Jsme rádi, že jsme ho poznali. Vřele doporučujeme využít služeb p. Ing. Jílka z RK MIREAS.

Manželé Vajčnerovi

Prodej bytu v Milovicích

Kotva 1

Spolupracovala jsem s manželi Jílkovými, především s paní Jílkovou a  byla to nejlepší volba. Naprosto bezproblémová komunikace, férový a  lidský přístup, vše co bylo třeba ohledně prodeje bytu zařídit, pohotově vyřešeno. Pokud v budoucnu budu potřebovat realitní služby, znovu se ozvu. Moc doporučuji, maximální spokojenost!

Patricia Krausová

Prodej bytu v Praze

Moje již třetí zkušenost s realitní kanceláří Mireas opět, jak jinak, na výbornou. Tentokrát děkuji tandemu Klára a Pavel Jílkovi, za rychlý, profesionální a zároveň velmi lidský přístup při prodeji nemovitosti. Děkuji za vše a přeji mnoho dalších spokojených klientů.

Veronika Turoňová Matějková

Prodej chaty v Černých Voděradech

Reference na spolupráci s Klárou

Seriózní a vysoce profesionální jednání, spolehlivost v každém kroku a dokonalá péče o zákazníka - to je pro mě Mireas a paní ing. Jílková. Realitka s dobrou pověstí není jen reklamní slogan, je to fakt.

Zuzana Viktoriová

Pronájem bytu v Milovicích

Solidní partner musí provázet klienty v realitním prostředí bezpečně a přesvědčit je, že v jejich zájmu odvádí dobrou práci. To vše garantuje rodinný tandem manželů Ing. Kláry Jílkové a Ing. Pavla Jílka pod hlavičkou společnosti Mireas. Pokud uvažujete nyní nebo i výhledově o prodeji, koupi, pronájmu nebo správě své nemovitosti, mohu, na základě svých osobních zkušeností, doporučit spolupráci s tímto rodinným týmem.

Ing. Antonín Řehák

Pronájem bytu v Lysé nad Labem

Realitní kancelář jsme si vybrali na doporučení několika našich známých a udělali jsme dobře. Po celou dobu spolupráce byla jednání mezi prodávajícími a kupujícími dobře vedena, byla konstruktivní, vše bylo na čas. Realitní makléřka Klára Jílková byla vždy dobře připravena, dokázala zodpovědět všechny naše dotazy, byla k dispozici na telefonu i e-mailu. Hlídala všechny termíny, tiskla všechny potřebné smlouvy, upozorňovala s předstihem na to, co a kdy je potřebné zařídit. Díky tomu prodej naší nemovitosti proběhl bez komplikací a vzájemné shodě a pohodě. Vřele doporučuji spolupráci s těmito profesionály.

Jana Hámková

Prodej bytu v Milovicích

S firmou Mireas Reality jsem byla velmi spokojená. Konkrétně pak spolupráce s paní Jílkovou byla profesionální a velice příjemná. Vše dopadlo na jedničku a přesně tak, jak jsem si představovala, možná i lépe :-) Děkuji za vše!

Soňa Matysková

Prodej domu v Benátkách nad J.

Přidejte se také k našim spokojeným klientům!

S tímto vám rádi pomůžeme:

bottom of page